You are here
Home > Basketball > Slovenia v Turkey – Highlights – FIBA Basketball World Cup 2019 – European Qualifiers

Slovenia v Turkey – Highlights – FIBA Basketball World Cup 2019 – European Qualifiers

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Watch the Highlights between Slovenia and Turkey from the 4th window of the FIBA Basketball World Cup 2019 European Qualifiers.

►► Subscribe:

For more of #FIBAWCQualifiers click here:
Facebook:
Twitter:
Instagram:
Sina Weibo:

Similar Articles

13 thoughts on “Slovenia v Turkey – Highlights – FIBA Basketball World Cup 2019 – European Qualifiers

 1. Cedi – Furkan -Wilbekin üçlüsü bizi yıllarca başarıya alıştıracak 3’lü bir omurga.. Ersan İlyasova ve Semihinde yaşlandığını hesaba katarsak Hem 5 numaraya Hem de Ersanın yerine 2 tane oyuncu çıkarmamız lazım.. İşte o zaman bu takım durdurulamaz olur..

  1. Berke Atari begeniyorum genc Ömer asigin eski hali gibi acil bir 4 Numara lazim yalniz Ersan 35 dakika oynatmak hata Adam ölüyordu az kalsin

  2. 5 numara çıkarma konusunda bir sıkıntımız yok. Hiçte olmadı öyle ciddi bir sıkıntı . Daha Ömer Aşıkta var ayrıca Enes Kanterde sonuçta çıkmıştı başka olaylardan dolayı kullanamıyoruz yeterince oyuncu var .Bizim sıkıntımız oyun kurucuydu onuda devşirdik.

  3. güzel analiz lakin işte o oyuncuları çıkarmamız büyük sıkıntı. Ülke olarak hem futbolda hemde basketbolda uzun Türk bulma sıkıntımız var. Seninde dediğin gibi 3 oyuncu iyi ama onları destekleyen diğer oyuncular vasat ve vasatın altında olunca ilerleme olmuyor. Kaliteli takımlar karşısında fizik gücü üstün bir uzuna ihtiyacımız var. Semih küçük takımların adamı.

  4. Berke Atar – Ercan Osmani -Ömer Faruk -Egemen yeterince 5 geliyor. Ersan zaten hiçbir zaman bence milli takımda süper oynamadı .

  1. Dragic ve Doncic kupayı getiren oyuncular prepelic yok bu halde şöyle bir skorla baş başa gitti senin nba oyuncuların varken . 5 tane kaçan top skoru çift haneye çeker şu maçı kaybetseydik , kupaya gidemeyebilirdik.

Leave a Reply

Top